סוליטר עכביש

סוליטר עכביש

משחקי סוליטר

1 כוכבים2 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
Loading...
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק סוליטר עכביש חינם

משחק סוליטר עכביש און ליין

סוליטר עכביש (סוליטר או סבלנות) הוא משחק סוליטר ידוע, שצבר הרבה בפופולריות מאז שמיקרוסופט החלה לשלוח אותו חופשי לחלונות. זה מאוד קשה אם כי, והרבה אנשים רוצים לדעת איך הם יכולים להגדיל את סיכויי זכייה שלהם במשחק .

יש גרסאות שונות של סוליטר כמו: סוליטר עכביש (הכי פופולרי), סהר סוליטר , קלונדייק סוליטר, פריסל, טריפיקס סוליטר , סוליטר פירמידה ועוד רבים אחרים. כאן אתה יכול לשחק "חליפת עכביש סוליטר אחד", "ספיידר סוליטר שתי חליפות" ו "ארבע חליפות סוליטר עכביש".

סוליטר עכביש
סוליטר עכביש פריסל סוליטר
פריסל סוליטר סוליטר פירמידה
סוליטר פירמידה סוליטר
סוליטר גולף סוליטר
גולף סוליטר
עכביש סוליטר
עכביש סוליטר

המטרה של סוליטר עכביש היא לבנות רצף מעולה באזור הבסיס. אבל יותר קל לדבר מאשר לעשות! במיוחד כאשר אתה משחק 4 חליפת עכביש, זה יכול לפעמים נראה כמעט בלתי אפשרי לסיים את המשחק.

אבל יש אסטרטגיות שאתה יכול להשתמש כדי להגדיל את סיכויי זכייה שלך באופן דרמטי. אבל לפני שאתה נכנס לזה , הערה מהירה. במאמר זה, אני מניח שיש לך משחק סוליטר המאפשר ריבוי לבטל, ושלא אכפת לך להשתמש בו. יש אנשים שאין לי תכנית סוליטר שתומכת רב ברמה לבטל, או מרגיש כי באמצעות ביטול הוא איכשהו "בוגד". אנשים אלה עדיין יכולים לקבל משהו מתוך מאמר זה, אבל לא כל מה שהם קוראים יכול לקרות ,

אז מהו הסוד לזכות בזהב סוליטר העכביש? הנה כמה טיפים לעכביש הסוליטר

זה פשוט! עמודות ריקות הן המפתח!

המטרה הראשונה של העכביש סוליטר היא לקבל עמודה ריקה. המטרה לאחר שהיא לנסות ולקבל עמודה פנויה אחרת. ברגע שיש לך 2 עמודות ריקות, המשחק מתחיל להיות winnable, אבל אם אתה יכול, לנסות וליצור עוד עמודה ריקה. ברגע שאתה מקבל 3 או 4 עמודים ריקים, יש לך סיכוי טוב מאוד לזכות, אלא אם אתה מקבל טווח מאוד חסר מזל של קלפים .

מקבל עמודה ריקה ראשון … הצעד הראשון שאתה צריך לעשות במשחק הוא כל מה שקלף הדרגה הגבוהה ביותר שיכול לשחק הוא. אם ניתנו בחירה, לשחק מהמחסן, בצד ימין, כפי ש6 ערימות יד ימין להתחיל עם קלף אחד פחות.

מכאן ואילך, לשחק קלפים בצו או עדיפות זה:

אם מחסנית היא קרובה יותר לערימות אחרות כדי להיות שלם, לשחק קלף זה (אם אפשר) אם אתה לא יכול לשחק מהערימה שהוא קרוב ביותר למתרוקן, מאשר לשחק את הקלף בדרגה הגבוהה ביותר. אם יש 2 או יותר קלפים באותה דרגה גבוהה, וניתן לשחק באחד מהם לאותו רצף חליפה, ולאחר מכן לשחק את זה.

תמשיך לשחק ככה, עד שטור הוא התרוקן, או שאתה מפעיל את המהלכים.

ברגע שהטור כבר התרוקן, המוקד של המשחק משתנה מעט. כיום יש 3 מטרות עיקריות, "ניקוי", "לארגן מחדש", ואת "לחשוף". מנהל העל בשלב זה הוא לנסות ולשמור את העמודות הריקות. עמודות פנויות לתת לך הרבה יותר אפשרויות במשחק, ובמידת האפשר, אתה רוצה רק כדי למלא העמודים הריקים שלך

לדוגמה, נניח שיש לך 2 עמודות. יש הראשון:

7 יהלומים

6 לבבות

ויש לו שנייה אחת:

7 תלתן

6 יהלומים

אנו יכולים להשתמש באופן זמני בעמודה הריקה, כדי לארגן מחדש את העמודות כך שעמודות אלה הופכות:

7 יהלומים

6 יהלומים

ו:

7 תלתן

6 לבבות

אנו עושים זאת על ידי הזזת:

6 של יהלומים לעמודה הריקה

6 לבבות על 7 של תלתן

6 של יהלומים על גבי 7 של יהלומים

הדבר העיקרי שיש לשים לב כאן, הוא שאחרי שסיימנו לנקות את הרצף הזה, העמודה הריקה היא עדיין פנויה. זה קריטי, כי אנחנו תמיד צריכים לשמור על התורים ריקים במידת האפשר.

סידור מחדש -ספידר סוליטר (סוליטר עכביש )

אחרי שניקינו את כל רצפים שאנחנו יכולים למצוא, המטרה הבאה היא לארגן מחדש את כל עמודים. זה פשוט זז כל רצפים שאנחנו יכולים, כדי ליצור רצפים ארוכים יותר. אם העברת הרצף תחשוף קלף חדש (או בקלף שאינו חלק מהרצף), ואז אנחנו תמיד להזיז אותה.שאר הזמן זה לשיקול דעת, המבוסס על אם הרצף החדש יהיה זהה החליפה, כמו גם מה קלפים אחרים מחזיקים את המשחק באותו הרגע.

חשיפה

לבסוף, אנו מנסים לחשוף את הקלפים חדשים, תוך ניסיון לשמור על העמודה הריקה שלנו. אנו עושים זאת על ידי שימוש רב ברמה לבטל:

להעביר קלף/ רצף לעמודה הריקה, החושפת את קלף חדש.

אם הקלף החדש מאפשר לנו להזיז את הרצף המקורי חזרה לעשות זאת. אם הקלף כנחשף החדש אינו מאפשר לנו להעביר אותו בחזרה, לנסות להעביר את קלף/ רצף שונה במקום. אם אתה לא יכול לחשוף את כל קלפים חדשים תוך שמירה על העמודה הריקה, ואז לנסות להתמודד כמה קלפים מהטפר.

הדבר החשוב ביותר הוא ליצור עמודות ריקות, ולנסות ולשמור אותם ריקים! עכשיו, תהיה האסטרטגיות האלה יעזרו לך לנצח בכל משחק? לא, הם לא. האם יש אסטרטגיות טובות יותר? כן, ואתה בטח לבוא עם כמה משלך כמו שאתה משחק את המשחק קצת יותר. אבל את האסטרטגיות לסוליטר עכביש הנ"ל צריכה להוכיח את בסיס טוב כדי לעזור לך להתחיל לנצח יותר משחקים.

שיחקו: 14,608 שחקנים
דירוג: 42 votes, average: 3.45 out of 542 votes, average: 3.45 out of 542 votes, average: 3.45 out of 542 votes, average: 3.45 out of 542 votes, average: 3.45 out of 5 (42 מדרגים)
סוליטר קלונדייק
פוקר קריביים
סוליטר גוגל
מאסטר סוליטר
סוליטר מלך
פריסל
סוליטר רגיל
סוליטר און ליין
סוליטר עכביש קלאסי
פוקר מאפיה
סוליטר גולף
סוליטר פשוט
סוליטר קלונדייק כריסמס
סוליטר דלוקס
סוליטר אגדות
רמי
סוליטר משחק
פריסל סוליטר כריסמס
בלאקג'ק לאס וגאס
סוליטר קלאסי דלוקס
סוליטר עכביש
רולטה לאס וגאס
סוליטר פירמידה
סוליטר גרנדה
2048 סוליטר
סוליטר קלאסי
ספיידר סוליטר
באבלס
עכביש סוליטר
פריסל סוליטר
סוליטר 2048
בלאק ג'ק 21